Marisol'S House, Colosseo

  • 135 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Rome te genieten, verblijf in Marisol'S House, Colosseo Rome, gelegen op 3 km van de St-Pietersbasiliek en op 19 minuten wandelafstand van de Markten van Trajanus. Dit appartement van 135 m² is geschikt voor maximaal 5 gasten.

De accommodatie bevat een balkon en een kleedruimte, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de stad. Gasten van Marisol'S House, Colosseo zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Maak uw verblijf nog aangenamer in het appartement met een complete keuken, ingericht met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven voor uw comfort.

Dit 2-badkamer appartement is op een welgelegen locatie in Rome, binnen handbereik van het Gouden huis van Nero gelegen. 2-slaapkamer Marisol'S House, Colosseo bevindt zich in de Dubai Media City wijk van de stad. Deze accommodatie bevindt zich op maar 1 km van het Monument Van Victor Emanuel II. Dit appartement ligt binnen slechts 5 minuten te voet van de bushalte Labicana en het binnen het bereik van metrostation Manzoni.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Marisol'S House, Colosseo Rome
Colosseum 3 Rooms & 4 Bathrooms With Garden
Mobiele prijsaanbieding

Colosseum 3 Rooms & 4 Bathrooms With Garden

7.0
Goed 4 beoordelingen
120 m van de accommodatie
USD 507 USD 456
per nacht
Colosseo View Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Colosseo View Apartment

7.6
Goed 18 beoordelingen
369 m van de accommodatie
USD 130 USD 117
per nacht
Dimora Colosseum Luxe - Jacuzzi & Private Patio
Mobiele prijsaanbieding

Dimora Colosseum Luxe - Jacuzzi & Private Patio

9.0
Schitterend 17 beoordelingen
398 m van de accommodatie
USD 522 USD 470
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    15 km

    Treinstations

    Station Roma Termini
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats
    • Valetparking

    Activiteiten

    • Fietsen

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Tours/Ticketservice
    • Happy hour

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer27378,IT058091C2ETEJ729H
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Marisol'S House, Colosseo te vinden?
      Marisol'S House, Colosseo is in de Dubai Media City wijk van de stad gesitueerd, binnen 10 rijden van de St-Pietersbasiliek.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Marisol'S House, Colosseo?
      Populaire plekken in de buurt van Marisol'S House, Colosseo zijn onder andere het Monument Van Victor Emanuel II, de St-Pietersbasiliek, de Markten van Trajanus.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Marisol'S House, Colosseo?
      Marisol'S House, Colosseo biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Pane & Vino en Trattoria Pizzeria Luzzi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Marisol'S House, Colosseo?
      Marisol'S House, Colosseo is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Marisol'S House, Colosseo?
      Bij Marisol'S House, Colosseo vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is Marisol'S House, Colosseo?
      Marisol'S House, Colosseo heeft een totale oppervlakte van 135 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    15 km

    Treinstations

    Station Roma Termini
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Marisol'S House, Colosseo Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten